KONST / Litografier / Färglitografi 11546144
nr 1154 6144
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 89/150, motivet: 70x58
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:25:21
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann